Gotowe diety odchudzające

Wśród gotowych diet odchudzających znajduje się dieta Cambridge, Allevo, Herbalife i dieta Light. Diety te mają duże grono zwolenników, gdyż są one bardzo wygodne w stosowaniu. Wystarczy wybrać jedną z diet, kupić wybrany produkt, który spożywa się po rozpuszczeniu w mleku lub w wodzie.
Diety z torebki stosuje się w dwóch etapach: w etapie pierwszym organizm otrzymuje dziennie maksymalnie 800 kcal, w etapie drugim dodatkowo je się normalne posiłki. Produkty z saszetek dostarczają organizmowi niezbędnych składników mineralnych i odżywczych.
Wśród wymienionych diet najbardziej urozmaicona jest dieta Cambridge. Dostępne są w niej zupy, napoje, drugie dania. Produkty diety Cambridge dostępne są w sklepie internetowym. Dieta jest stosunkowo droga.
Mniej gotowych produktów oferuje dieta Light, jej zaletą są jednak niższe ceny. Podobnie, jak produkty diety Cambridge, także produkty z diety Light kupimy w firmowym sklepie internetowym. Z kolei produkty pozwalające odchudzać się dietą Allevo dostępne są w aptekach.