Odchudzanie na imprezie

Impreza o alkohol, słone przekąski i słodycze. Dlatego tak trudno jest nam imprezować, gdy właśnie jesteśmy na diecie odchudzającej. Warto jednak zaznaczyć, że można dobrze się bawić i nie musimy wcale przez to tyć.
Na początku należy zacząć od przekąsek typu chipsy, czy paluszki. Niestety to najbardziej kaloryczny wybór, jakiego możemy dokonać. Dlatego też zdecydowanie powinniśmy ich unikać. Zamiast tego sami zróbmy pieczone warzywa, postawmy na suszone owoce, czy te świeże.
Dużym problemem jest sam kaloryczny alkohol, istnieją jednak przepisy na odchudzone drinki, zamiast piwa wybierzmy wino, a wódkę zostawmy na inne okazje. Jeśli nasza dieta jest bardzo restrykcyjna, bo za tydzień ślub imprezowanie może być mało przyjemne, aczkolwiek trzeba tutaj zaznaczyć, że można dobrze się bawić i nie tyć. Najważniejsza zasada to dużo wody i mnóstwo tańca, bo przecież taniec to ruch, a w ruchu spalamy dużo kalorii. Jeśli, więc organizujemy imprezy z dużą ilością alkoholu, dobrze jest wybrać taneczną playlistę.