Różne rodzaje diet odchudzających

Walka o zgrabną sylwetkę to często stosowanie rozmaitych diet odchudzających. Obecnie zwolennicy odchudzania naprawdę mają w czym wybierać. Popularnością cieszą się takie diety z torebki, jak Cambridge, Allevo czy Herbalife. Poznajmy je nieco bliżej i dowiedzmy się, która z nich daje nam największą szansę na pozbycie się zbędnych kilogramów.
Dieta Cambridge
Jej niewątpliwą zaletą jest bardzo szeroki wybór. Koktajle dostępne są aż w dziewięciu smakach, zupy mają sześć wariantów smakowych. Do tego dochodzi owsianka oraz napoje ze słomką, które warto zabrać ze sobą do pracy. Nowością jest danie z kurczakiem.
Dieta Allevo
Tutaj możemy zdecydować się na kupno porcji przeznaczonych na jeden dzień albo całego zestawu, który obejmuje albo zupy, albo tylko koktajle. Produkty wchodzące w skład tej diety kupić można w aptekach. Oferują je również niektóre większe drogerie.
Dieta Herbalife
Torebki z pożywieniem kupić można tylko u dystrybutorów. Tutaj do jedzenia dostajemy zupę pomidorową oraz koktajle, które dostępne są w kilku smakach. Nie ma tu również pełnej diety. Oferowane preparaty mają zastąpić maksymalnie dwa posiłki w ciągu dnia.